Suomen kolposkopiayhdistys ry:n hallitus 2020

HALLITUKSEN JÄSENET 2020

PUHEENJOHTAJA Maija Jakobsson
Hyvinkään sairaala
p.050 3379292
maija.jakobsson@hus.fi


SIHTEERI Marja Simojoki
OYS / Naistenklinikka
PL 29
90029 OYS
p. 08 3153065
marja.simojoki@oulu.fi


RAHASTONHOITAJA Johanna Palmroth

PKSSK/Naistentaudit
Tikkamäentie 16
80210 JOENSUU

p. 050 5737 457
johanna.palmroth@pkssk.fi


WEB-MASTER Anni Virtanen

HUSLAB Patologia, Patologian keskuslaboratorio

anni.virtanen@hus.fi


Pekka Nieminen
HYKS / Naistenklinikka
PL 140
00029 HUS

p.0504271232

pekka.nieminen@hus.fi


Jenni Söderlund

TYKS / Naistenklinikka

PL 52, 20521 Turku

jenni.soderlund@tyks.fi


Karoliina Aro

HYKS / Naistenklinikka
PL 140
00029 HUS        
karoliina.aro@hus.fi


Laura Kotaniemi-Talonen

TAYS / Naistenklinikka

laura.kotaniemi-talonen@pshp.fi


Ilkka Kalliala

HYKS / Naistenklinikka 

ilkka.kalliala@hus.fi